Bilgisayar ve Ofis İhtiyaçlarınızda Uygun Fiyat | Smallman

199 TL ve üzerİ alışverİşlerİnİzde Kargo Bedava

Asus Prime X299-A Lga 2066 Atx Intel X299 Anakart Anakart

SKU: 100.15.10.0162 Marka: Asus
₺6.415,16

9.NESİL İŞLEMCİLER İÇİN UYGUNDUR...ASUS PRIME X299-A LGA 2066 ATX Intel X299 Anakart 90MB0U40-M0EAY0ASUS PRIME X299-A


ASUS PRIME X299-A Anakart, Intel LGA 2066 ATX anakart, M.2 Isı Bloğu, DDR4 4133MHz, Çift M.2, Intel VROC desteği, SATA 6Gb/s, Ön Panel USB 3.1 Gen 2 konektörü


5 Yönlü Optimizasyon: Tek tıkla sistem bütününde ayar ile işlemci veya GPU’nun yoğun kullanıldığı işlemlerde, en iyi hız aşırtma ve akıllı soğutma.


Endüstri lideri soğutma seçenekleri: Fanlar ve sıvı pompaları için Fan Xpert 4 veya ödüllü ASUS UEFI üzerinden geniş kontroller.


M.2 ısı bloğu: Ultra verimli ısı bloğu, M.2 SSD sıcaklıklarını 20°C’ye kadar düşürerek, yavaşlamayan aktarım hızlarına ve gelişmiş kararlılık.


Aura Sync: Aura Sync özellikli donanımların giderek büyüyen portfolyosuyla kolayca senkronize olabilen, kontrol edilebilir yerleşik RGB aydınlatma.

ASUS Prime


ASUS Prime X299-A, gündüz çalışan ve gece oyun oynayan profesyonel içerik üreticileri ve uzman kullanıcılar için uzmanlıkla üretilen ATX anakarttır. Bu güçlü, yenilikçi kart, gelişmiş uzman kontrollerine kullanıcı dostu bir arayüz sağlarken, performansı, soğutmayı ve özelleştirmeyi kolaylıkla maksimuma çıkarmanızı sağlar. Yani eğer yaratmak, keşfetmek ve sınırları zorlamaktan hoşlanıyorsanız, Prime X299-A'dan başkasına bakmanıza gerek yok.

 

İstediğiniz Gibi Hız Aşırtma

Tek tıkla hız aşırtma ve soğutma, tamam!

Size göre ayarlanmış performans, verim, dijital güç, fan kontrolü, ağ ve ses ayarları.

Tek tıkla tüm karmaşık ayarları halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, PC'nizi akıllı yapar. Dinamik olarak sisteminizin önemli yönlerini optimize ederek, hız aşırtma ve soğutma profillerini kasanıza göre ayarlar.

Benzersiz sistem konfigürasyonunuza göre hız aşırtma ve soğutma profillerini otomatik olarak ayarlayan bir uygulama.

Günlük kullanım için fanlar sessiz kalır ve CPU/GPU yoğun görevler için en iyi hava akışını sunar.

Kullanıcıların işlemci veya bellek odaklı iş yükleri için hız aşırtma iyileştirmesi sağlayan tamamen yeni bir stres testi.

 

İşlemci Performansı Arttırma


TPU


PC'nizin tam performansını basit bir iki fazlı kart üzerindeki anahtarla ya da ASUS AISuite 3 uygulamasıyla açığa çıkarın! TurboV Processing Unit (TPU), hassas voltaj kontrolü ve CPU ile grafik kartı için gelişmiş takip sağlayarak CPU frekanslarını ayarlama imkanı sunuyor ve böylelikle grafik kartınızın potansiyelini açığa çıkarıyor.

Bütünüyle Enerji Tasarrufu


EPU


Energy Processing Unit (EPU) ile gerçek zamanlı, sistemin tamamında güç tasarrufu deneyimleyeceksiniz. EPU, PC'nizin ihtiyaçlarını belirleyerek güç tüketimini buna göre ayarlar - otomatik olarak. Aynı şekilde CPU watt tüketimini de ayarlayarak, siz PC'nizin başında değilken güç tasarrufu sağlar. Bu şekilde kullanılmayan ekstra giriş çıkış kontrolörlerini kapatır ve grafik kartınızın güç seviyesini düşürür. Böylelikle PC sadece gerektiği kadar güç harcar.

Üstün Soğutma ve Sessizlik İçin Gelişmiş Fan Kontrolleri


Fan Xpert 4


Prime X299-A ile fanlar, sıvı pompaları ve hatta hepsi bir arada (AIO) soğutucular için Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI'ımız yoluyla geniş kontrole sahip olun. İster hava ister sıvıyla soğutun, Auto-Tuning modu, akıllı olarak tüm parametreleri tek tıkla ayarlar. Aynı zamanda Extreme Quiet modu ise tüm fan hızlarını varsayılan minimumun da altına indirir – siz hafif işleri yaparken sisteminizi fısıltı derecesinde sessiz kılar.


En iyi su soğutma verimliliği için su pompasına özel giriş.


Otomatik Ayar Modu: Tek tıkla kişiselleştirme için fan karakteristiklerini tarar ve belirler


Ultra Sessiz Mod: CPU fan hızını en düşük seviyenin de altına düşürür, böylelikle düşük yük durumunda ekstra sessiz çalışma ve güç tasarrufu sağlar.


RPM Sabit Mod: Gürültü seviyelerini 0dB sessizliğe yaklaştırır, fan hızını sabitlemenize imkan tanır.

Hassas Dijital Güç Kontrolü


DIGI+ Güç Kontrolü


Güç kontrolü, anakart tasarımlarının olmazsa olmazıdır. ASUS DIGI+ Güç Kontrolü, hız aşırtma potansiyelini arttıran, sistem kararlılığını yükselten, süper esneklik ve hassas kontrol ile güç verimliliğini üst seviyeye çıkaran, Intel® IMVP8 standartıyla uyumlu bir yenilik, endüstri lideri teknolojidir.

Profesyoneller ve Oyun Severler İçin Uygulamaya Özel Optimizasyon

 

Turbo App


Sıkı bir oyuncu ya da uzman kullanıcı olun, ASUS'a özel Turbo App'a her gün ihtiyaç duyacaksınız Sezgisel ayar paneliyle CPU hız aşırtma, fan ayarı, ağ veri önceliği ve ses ayarı optimizasyonu gibi birçok donanımsal ayara ulaşın!

Ünlü UEFI BIOS

Fare tarafından en kusursuz ve en kolay kontrol edilebilen grafiksel UEFI BIOS daha da geliştirildi. İster acemi bir kullanıcı ister deneyimli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced (Gelişmiş) Modları ile yapmak istediklerinizi hızla ve kolayca bulabilirsiniz.

 

DDR4 Hız Aşırtma Gücü


Prime X299-A, dört kanallı bellek kitlerinin büyüleyici DDR4 4133MHz hızında çalışmasını sağlayarak, X299 platformundan en iyi performansı almanızı mümkün kılar. Uyumluluğu garantilemek için tüm büyük DDR4 bellek üreticileriyle birlikte çalışıyor, böylece en iyi uyumluluğa sahip olmanızı garantiliyoruz.

M.2 - Dahili M.2 ile 32Gbps'ye Kadar Hızlanın


X4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını destekler. İşletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel seçimdir, veriye hızlı erişim sağlar.

M.2 Isı Bloğu - SSD'nizi Daha Serin Tutun


Prime X299-A'nın M.2 SSD sıcaklıklarını 20°C'ye kadar düşüren ultra verimli bir ısı bloğu bulunur – bu da en iyi depolama performansı ve gelişmiş SSD ömrü sunar.

VROC


RAID'inizi Yükseltin


Prime X299-A'yı işlemci üzerinde Virtual RAID (VROC) özelliğiyle birlikte ek ASUS Hyper M.2 X16 Kart* ile açığa çıkarın. Toplamda 128Gbps'ye kadar bant genişliği için dört PCIe 3.0 x16 M.2 sürücüsü takabilirsiniz. VROC ile işlemci PCIe hatları ile boot edilebilen bir RAID arayüzü ayarlayabilir, geleneksel DMI darboğazını ortadan kaldırabilir ve böylece depolama aktarımlarının diğer trafikten dolayı yavaşlamasını engelleyebilirsiniz.


*ASUS Hyper M.2 X16 Kart ayrı olarak satılmaktadır.

  • U.2 Konektörü

    SSD'lerinizin en yüksek hızda kullanılmasını sağlayan devrimsel özellik. Seçili sürücünüzü tak-çalıştır kolaylığıyla takın ve 32Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını deneyimleyin - hem de bir diğer genişleme kartı için PCIe yuvasını boşaltın.

USB 3.1 Gen 2 Ön Panel Konektörü


Prime X299-A'nın ön panel USB 3.1 konektörü, yeni nesil PC kasaları ve cihazlarına hazırdır.

USB 3.1 Gen 2 Tip-A & Tip-C - Dahili USB 3.1 İle 10Gbps Üstün Hız


Geriye uyumlu USB 3.1 Gen 2 Tip-A™ ve döndürülebilir USB 3.1 Gen 2 Tip-C™ yuvaları ile üstün bağlantı esnekliği ve 10Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını deneyimleyeceksiniz.

Oyun İçin En İyi Ses


Akıllı tasarım ve üstün donanım, şimdiye kadar yaşamadığınız bir ses kalitesi sunar!

  • Intel Ethernet

    Prime X299-A, en yeni Intel Ethernet'i barındırır. Intel'in LAN'ının, işlemci yükünü azaltmak ve sıradışı yükseklikte TCP ve UDP geçişiyle daha hızlı ve akıcı veri aktarımı sağlamk gibi avantaları vardır.


Turbo Lan


Özelleştirilebilir veri pakedi önceliği için ağ optimizasyonu yazılımı


cFosSpeed trafik yapılandırma teknolojisine sahip Turbo LAN, daha da fazla gecikme düşürücü desteği ve sezgisel kullanıcı arayüzü sunuyor. Uzman bilgisi olmadan da daha düşük gecikme oranı alabilirsiniz - 1.45 kat daha fazla! Eğer bir uzmansanız, karmaşık kontroller için Gelişmiş Mod'u kullanabilirsiniz.

SafeSlot

 

Grafik kartı yatırımınızı koruyun

 

SafeSlot, PCIe® yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği yeni bir teknikle tek bir aşamada yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.

3D Yazıcı Dostu


Kendinizin Olsun


ASUS, 3D yazıcıları destekleyen ilk anakart üreticisidir, böylece anakartınızın görünümünü özelleştirmek kolaylaşır ve yazdırılabilir parçalarla sistem perform

Akbank
Taksit Sayısı Taksit (TL) Toplam (TL)
1 - -
2 - -
3 2138,39 6415,16
4 - -
5 - -
6 1101,27 6607,61
Garanti Bankası
Taksit Sayısı Taksit (TL) Toplam (TL)
1 - -
2 3207,58 6415,16
3 2138,39 6415,16
4 - -
5 - -
6 1101,27 6607,61
İş Bankası
Taksit Sayısı Taksit (TL) Toplam (TL)
1 - -
2 3207,58 6415,16
3 2138,39 6415,16
4 - -
5 - -
6 1101,27 6607,61
QNB Finansbank
Taksit Sayısı Taksit (TL) Toplam (TL)
1 - -
2 +4 Taksit 3207,58 6415,16
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
Vakıfbank
Taksit Sayısı Taksit (TL) Toplam (TL)
1 - -
2 +3 Taksit 3207,58 6415,16
3 - -
4 +3 Taksit 1603,79 6415,16
5 - -
6 - -

Ürün Notu:

0 Yıldız
  • Bize bu ürün hakkında ne düşündüğünüzü söyleyin. Yaptığımız işte daha iyi olmamıza ve sonucunda da size daha iyi ürünler ve hizmet sunmamıza yardımcı olur.

Yorum yap

1 2 3 4 5

Benzer Ürünler